فهرست محتوا

میخواهیم در خصوص دستگاه لیزر تیتانیوم صحبت کنیم و این دستگاه پر افتخار را برسی کنیم با ما همراه باشید .

در عصر حاضر دستگاه لیزر موهای زائد بدن یکی از بهترین سبک و روش حذف دائمی از بدن می باشد در سال های اخیر پیشرفت بسیار زیاد و قابل توجهی در حوزه دستگاه های لیزر رخ داده است. ما برای شما بهترین دستگاه های لیزر تیتانیم را حتی بهتر و با کیفیت تر ساخته ایم.

ویژگی خاص و ویژه خرید دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم ۲۰۲۲

 • این دستگاه معرف به دستگاه لیزر بدون درد میباشد پس چه چیزی بهتر از این.
 • این دستگاه از فناوری بالینی سه بعدی بهره میبرد که بسیار پیشرفته می باشد.
 • در این دستگاه یک صفحه نمایش بزرگ و کاربر پسند استفاده شده است
 • در این سیستم از  مواد مصرفی و مضر استفاده نمی شود.
 • تاثیر مثبت بر روی پوست های تیره و برنزه
 • دستگاه تیتانیوم لیزریک اپلیکاتور سه بعدی بزرگ و منحصر به فرد بهره میبرد که کار با آن را راحت و درمان بیمار را سریعتر میکند.
 • استفاده از خنک کننده مداوم بر روی پوست بیمار که باعث میشود بیمار یک تجربه بدون درد و سوزش را تجربه کند.
دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم جهت لیزر موی زائد

خیلی شفاف قیمت و مشخصات دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ را برسی کنید و سفارش دهید

Specification table and tariff of titanium laser deviceتیتانیوم دو هندپس
Wavelength طول موج808nm±5nm, 755nm±10nm, 1064±10nm
Pulse Duration مدت زمان نبض5ms~240ms
Repetition Rate میزان تکرار1~15Hz
Energy per Pulse انرژی در هر پالسup to 100J
Spot Size اندازه نقطه18mm×10mm , 20mm×12mm, 40mm×10mm
Divergence واگرایی35 × 8 Deg, 38 × 9 Deg
Skin Cooling سیستم خنک کنندهTEC+Sapphire, -5 Deg.C
Laser Cooling Liquip مایع خنک کننده لیزرDeionized Water, Filtered Tap Water
LCD Screen15 inch
Operation Temperature دمای عملیات15~35 ˚C
Operation Moisture
عملیات رطوبت
Up to 80%RH
Input VAC
ولتاژ ورودی
220VAC/50-60Hz
Laser Product Class IEC 60825-1 کلاس محصولات لیزرClass 4
Safety Class IEC60601-1 کلاس ایمنیClass I, BF Type
Weight وزن دستگاهup to 65 kg
قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم280000000تومان

بزرگترین فروشنده دستگاه لیزر تیتانیوم در خاور میانه

معرفی مقدمه ایده و طراحی دستگاه لیزر تیتانیوم

شرکت های بزرگ و دانش بنیان در ایران اقدام به طراحی و تولید دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم ۲۰۲۲ فعال می باشند ؛ این نوع دستگاه یکی از سریعترین و با کیفیت ترین و امن ترین دستگاه های لیزر مو زائد بدن می باشد که البته خرید آن  بسیار به صرفه میباشد که اصلا قایب قیاس با دستگاه لیزر خانگی نمی باشد . با چند جلسه استفاده از این دستگاه با موهای زائد خود خداحافظی خواهید کرد.

روش های دیدن دمو و قابلیت های لیزر تیتانیوم 2022

جهت تهیه این دستگاه میتوانید برای برسی قابلیت های این دستگاه به شرکت های فعال در این زمینه مراجعه کرده تا دموی این دستگاه برای شما اجرا شود تا با یک دید باز این دستگاه را تهیه کنید.این دستگاه با قیمت مناسب و گارنتی تضمینی و به صورت حتی بلند مدت هم در ایران به فروش میرود.

استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم سپرانو چه مزیتی برای من دارد ؟

زمانی که شما میخواهید از  شر موهای زائد بدن خلاص شوید میبایستی مدام از تیغ استفاده کنید و یا به مراکز اپیلاسیون مراجعه کنید و با زحمت فراوان و درد زیاد موهای شما اپیلاسیون شود که با میبایست برای دوره های بعدی این کار رو تکرار کنید که جز خستگی و درد چیز دیگه نمیشه ازش انتضار داشت اما با این دستگاه تیتانیوم و دستگاه لیزر الکس دایود شما با چند جلسه از شر موهای زائد برای همیشه خلاص خواهید شد.

دستگاه لیزر موی تیتانیوم پلاس

دستگاه لیزر موی تیتانیوم پلاس اصل

بهترین دستگاه لیزر  بازار برای حذف موهای زائد کدام دستگاه ها می باشند

شما میدانید که با لیزر مواهای زائد مانند دستگاه لیزر الکساندرایت تنها در طی 3 الی 5 جلسه به بدن بدون مو دست پیدا خواهید کرد که فقط نیاز هست 2 سالی یکبار لیزر را تمدید کنید که رشد موهای بسیار نازک پوست را حذف دائمی کند.

تکنولوژی استفاده شده در دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه های بسیار زیادی برای رفع موهای زائد وجود دارد ، دستگاه لیزر  پلاتینیوم و تیتانیوم یکی از بهترین دستگاه ها در حال حاضر محسوب می شوند. این دستگاه ها با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و بدون بجا گزاشتن اثر سوختگی و یا لک مشکل شما را رفع خواهد کرد.

نکات درمانی جهت پیشگری از عوارض لیزر

البته رعایت نکات درمانی مانند عدم حضور در زیر نور مستقیم خورشید و  استفاده از کرم ضد افتاب ، عدم استفاده دوش اب بسیار گرم و استفاده از کرم های مخصوص بیشتر تاثیر را بر روی پوست شما خواهد گذاشت.

تاثیر طول موج های دستگاه لیزر تیتانیوم چقدر است ؟

این فناوری سه بعدی منحصر به فرد سه طول موج لیزر را در یک اپلیکاتور واحد ترکیب میکنه و به عمق بافت پوست و آناتومیکی داخل فولیکول مو ارسال میکند و باعث بدست آوردن نتایج شگفت انگیز خواهیم بود.

که این روش تنها روش اثبات شده از نظر بالینی لیزر موهای زائد میباشد که بسیار ایمن و بدون درد و فوق العاده سریع عمل میکند. که نه تنها بر روی پوست های سفید عمل می کند حتی بر روی پوست های برنزه و تیره هم نتایج خوبی برجا گذاشته است.

این سیستم حتی پزشکان متبحر ازعان نموده اند بالاتر و فرا تر از هر سیستم دیگر در بازار امروز عمل میکند.

برسی ستم اس اچ ار

برسی ستم اس اچ ار و سیستم بسیار عالی خنک کننده ICE PLUS

در استفاده از تکنولوژی اس اچ ار بدین شکل هست که دما پوست به صورت تدریجی و کم کم گرم میشود ولی به هیچ عنوان به بافت اصلی پوست ضرر و اسیبی نمی رساند و حتی برای انواع رنک پوست های سفید و تیره و روشن قابل استفاده میباشد و چه چیز بهتر از این…

و در سیستم خنک شونده ICE PLUS بدین شکل هست که دسته لیزر به صورت مستمر بر روی پوست بدن شما حرکت میکند و باعث ارامش شما وخنک شدن مدام پوست شما شده و موهای زائد با سرعت بسیار زیادی حذف خواهند شد.

استفاده از سری های متفاوت در کلینیک های زیبایی

کلینیک های زیبایی میتوانند قبل از انجام عمل لیزر مو برای اساس ویژگی های هر فرد سری مناسب برای هر شخص را انتخاب و به دستگاه لیزر تیتانیوم وصل کنند. که این ویژگی یکی از مزایای خرید این نوع دستگاه می باشد.

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم

لیست نسل های تولید دستگاه تیتانیوم لیزر

دستگاه تیتانیوم پنجمین نسل از تولیدات شرکت سوپرانو در سال 2020 اغاز شد و هنوز هم پیشرفت این مجموعه ادامه دارد .از دیگر تولیدات سوپرانور  میتوان به ای سی ای پلاتینیوم و ای سی ای لیزر اشاره کرد که اتفاقا تمامی این نوع دستگاه ها از تکنولوژی سه طول موج برای از بین بردن موهای زائد بدن بهره می برند.

دستگاه لیزر تیتانیوم دقیقا چه چیزی را درمان میکند ؟

از این نوع دستگاه برای تمامی قسمت های مختلف بدن قابل استفاده می باشد اما بیشترین استفاده از این دستگاه صورت ، پاها ، زیر بغل ، بیکینی ، و دست ها می باشد. اما چون این دستگاه سریع کار میکند ابزار بسیار مناسبی برای اندام های بزرگی مثل پا میباشد و با چند شات کل اندام لیزر میشوند میبینم چه جذابیتی دارد این دستگاه.

آیا لیزر با سوپرانو تیتانیوم دائمی است ؟

لیزر موهای زائد بدن با استافده از سوپرانو تیتانیوم از فناوری پیشرفته لیزر 3بعدی بسیار پیچیده برای بین بردن موهای زائد و اضافی بدن بدون آسیب رساندن به بافت پوست انسان استفاده می کند. ما معمولاً بعد از چهارمین یا پنجمین جلسه درمان نتایج را در خود خود مشاهده خواهیم کرد . بعد از شش جلسه درمان می توانید انتظار داشته باشید که رشد مجدد موها در حدود 95 درصد کاهش داشته است. نتایج این لیزر بر اساس نوع پوست ، رنگ مو یدن انسان و مرحله رشد موهای شما در طول درمان متفاوت خواهد بود.

این دستگاه از رابط کاربری بسیار حرفه ای بهره میبرد این رابط کاربری با اتصال به IOT که به اینترنت اشیاء معرف میباشد با استفاده از نرم افزاز SMART CLINIC که بر روی طیف بسیار زیادی از گوشی و تبلت ها قابلیت نصب دارد به پزشک کمک میکند از راه دور روند و پیشرفت درمان در بیمار را کنترل و ارزیابی کرده . ای ویژگی به رشد فروش این دستگاه کمک شایانی کرده است.

قبل از عمل دستگاه لیزر با ژل چه شرایطی می بایست داشته باشیم

میبایستی قبل از جلسه لیزر مو ناحیه مورد درمان را شیو کنیم  و سپس پزشک معالج با معاینه تخصصی عمل لیزر آن منطقه را شروع خواهد کرد حتما از مصرف برخی دارو ها و انتی بیوتیک ها که باعث افزایش رنگدانه پوست میشود اجتناب کنید و با پزشک معالج خود حتما در میان بگذارید.

قبل از عمل لیزر از بند انداختن پوست و یا اپیلاسیون  حتما اجتناب کنید و با پزشک خود در میان بگذارید. بعد از عمل لیزر حتما تا 48 ساعت بعد از کرم ضد افتاب استفاده کنید  و در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید همچین از استخر اب گرم و سونا و جکوزی حتما اجتناب نمائید.

قبل و بعد از درمان ، عکاسی تشویق می شود ، اما این همیشه به تشخیص نیاز ما نیاز دارد. ما را به تجویز می کنیم که قبل از درمان از اپیلاسیون ، مرگ ، سفید کردن و نخ کشیدن خودداری می کنیم.

فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

فروش دستگاه لیزر تیتانیوم اقساط

 برسی قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم چگونه است ؟

در عصر کنونی که کل دنیا به عنوان دهکده جهانی می شناسیم و با افزایش شرکت های تولید کننده دستگاه لیزر مو احتیاج به بازاریای اینترنتی بیشتر احساس میشود و از انجایی که دستگاه تیتانیوم لیزر یکی از پیشرفته ترین تجهیزات موزدایی را دارد  و بیماران و پزشکان از کارکرد این دستگاه رضایت کامل را دارند در صورت تبلیغات در خصوص قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱ و 2022 کلینیک های بیشتر نسبت به خرید دستگاه لیزر تیتانیوم مبادرت خواهند ورزید.

برای فروش دستگاه لیزر تیتانیوم مراکز فروش این دستگاه میبایست یک اطلاعات کامل و جامع را به صورت کاتالوگ و یا صفحات اینترنتی در اختیار کلینیک ها و مراکز زیبایی قرار داده تا با مطالعه بیشتر نسب به خرید دستگاه لیزر تیتانیوم اقدام نمایند.

خدمات پس از فروش دستگاه لیزر تیتانیوم چگونه است ؟

بعد برسی و مطالعه شرکت های تولید کننده جهت فروش دستگاه لیزر تیتانیوم موضوع بسیار مهم دیگر خدمات پس از فروش و گارنتی این محصول میباشد در صورتی که شرکت معتبر و مطمئنی انتخاب نکنید با مشکلات جدی در اینده روبرو خواهید شد.

کوچکترین مشکل در استفاده از این دستگاه باعث بلا استفاده شدن این دستگاه خواهد شد چرا که با خوبی کوچکترین قطعه در این دستگاه دیگر امکان کار با این دستگاه را نخواهید داشت.

با انتخاب صحیح و درست یک شرکت معتبر سازنده و برسی خدمات پس از فروش این محصول و برسی کلینیک ها و شرکت هایی که از این دستگاه لیزر استفاده کرده و رضایت کامل داشته اند میتوان با خیالت راحت این دستگاه را خریداری نمود.

و در صورت بوجود امدن هر مشکل بدون هیچ نگرانی میتوان در صورتی که در زمان گارانتی بوده باشد به صورت رایگان مشکل حل شود و در صورتی که حتی خارج از دوره زمانی گارانتی باشد با یک هزینه معقول دستگاه لیزر تیتانیوم شما را تعمیر نمایند.

جمع بندی نهایی

به پابان سخت در این مقاله نزدیک شده ما به صورت تخصصی در مورد خرید دستگاه لیزر تیتانیوم ، قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم و فروش دستگاه تیتانیوم صحبت کردیم و به صورت تخصصی ویژگی های این دستگاه و نسل های تولید این دستگاه را شرح دادیم ، همچنین از مزایای استفاده از این دستگاه به صورت مفصل توضیح خدمت شما داده شد.

این که برای برای نواحی وسیع از بدن مانند پاها و دست ها و زیر بغل را با سرعت بالا و بدون درد میتوان لیزر را انجام داد و تاثیر بالای این دستگاه بر روی موهای زائد شرح داده شد که بعد از 5 جلسه هیچ موی زائد دائمی در بدن نخواهید داشت صحبت کردم در مورد شرایط فروش و بازارایابی این دستگاه و شناساندن این دستگاه لیزر به کلینیک های زیبایی و پزشکان عزی کشور به صورت مفصل صحبت کردیم امید است با ستفاده از تجهیزات و دستگاه های بروز و مدرن این عصر خدمات والایی را به جامعه و مردم عزیز کشورمان نمائیم.

titanium laser device

In this article, we talked about buying a titanium laser device, the price of a titanium laser device and selling a titanium device, and we explained the features of this device and the generations of production of this device, as well as the advantages. The use of this device was explained in detail in your service

The laser can be performed for large areas of the body, such as the legs, arms, and armpits, at high speed and without pain, and the high effect of this device on excess hair has been described. You will not have a body. I talked about the sales and marketing conditions of this device and introducing this laser device to beauty clinics and dear doctors of the country. We talked in detail. And let the dear people of our country

سولات رایج و پر تکرار

دستگاه لیزر تیتانیوم دارای چه طول موج هایی است ؟

این دستگاه دارای طول موج 755 -808 و 1064 انومتر می باشد.

میزان انرژی در هر پالس دستگاه تیتانیوم چقدر است ؟

میزان انرژی خروجی up to 100J

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم چه مبلغی می باشد ؟

قیمت این دستگاه با تمامی تجهیزات و 10 سال خدمات پس از فروش مبلغ 280000000تومان می باشد

سیستم خنک کننده استفاده شده در این دستگاه چه تکنولوژی دارد ؟

این دستگاه دارای چیلر خنک کننده ویژه و از تکنولوژی های زیر استفاده می کند.TEC+Sapphire, -5 Deg.C

42 پاسخ
  • modir
   modir گفته:

   میتوانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان فروش در ارتباط باشید شرایط فروش دستگاه و نحوه ارسال برای شما تشریح میگردد

   پاسخ
    • ادمین
     ادمین گفته:

     سوپرانو تیتانیوم الما ساخت امریکا میباشد که کشور هایی مانند چین و چند کشور اروپایی هم تولید میکنندو در تامین قطعات مشکلی وجود ندارد.

     پاسخ
 1. قارداشی
  قارداشی گفته:

  من دو دستگاه تیتانیوم واسه کلینیکم نیاز دارم چطور میتونم این دستگاه رو از نزدیک ببینم و از شرایط پرداخت اطلاع کسب کنم

  پاسخ
 2. رضایی
  رضایی گفته:

  سلام و خداقوت به غیر از لیزر موهای زائد این دستگاه چه کاربرد دیگری دارد و برای درمان لک هم مناسب است؟

  پاسخ
 3. Reza
  Reza گفته:

  بهترین دستگاه لیزر مو در ایران چی هست از هر لحاظ یعنی قیمت، کیفیت و کارایی دستگاه لیزر این موارد خیلی مهم هستند

  پاسخ
  • مدیریت
   مدیریت گفته:

   با توجه به تراکم مو ها و رنگ پوست و ضخامت مو پزشک متخصص تعداد حلسات برای از بین بردن موهای زائد را تعیین میکند.

   پاسخ
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت گفته:

   هم تست های بین المللی در سایت مرجع سوپرانو تیتانیوم و هم تست های داخلی و مجوز ها در سایت موجود هست

   پاسخ
 4. Shahin
  Shahin گفته:

  سوپرانو تیتانیوم الما دارای چه کلاس ایمنی در جهان هست و اینکه مقبولیت عمومی در بین پزشکان ایرانی دارد؟

  پاسخ
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت گفته:

   این دستگاه دارای کلاس ایمنیClass I, BF Type میباشد و اکثر کلینیک های زیبایی از این دستگاه استفاده میکنند.

   پاسخ
 5. حسین علی
  حسین علی گفته:

  لیزر موی تیتانیوم توی چه طیف دمایی در مجموع کار میکنید یعنی از چه دمایی تا حد اکثر چه دمایی در تلرانس هستش؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   دستگاه تیتانیوم لیزر بر روی لیزر مو فعالیت میکند اما دستگاه پلاتینیوم علاوه بر لیزر مو برای درمان ضایعات عروقی هم کاربرد دارد.

   پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   مدت زمان لیزر به سطح تراکم مو شما بستگی دارد اما دستگاه ما بخاطر داشتن پنجره خروجی 1×4 سانتی‌متر مربع هندپیس سطح وسیعی رو پوشش میدهد

   پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   در تمامی نقاط کشور امکان تحویل مهیاست.امکان تحویل دستگاه لیزر تیتانیوم در اهواز هم مهیاست

   پاسخ
 6. نماینده
  نماینده گفته:

  درصد سود نمایندگی فروش دستگاه های شما چقدر است و اینکه که کجا باید جهت اخذ نمایدگی در اصفهان مراجعه کنیم.

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   از طریق تماس با مای سایت تماس بگیرد تا مدیریت شرایط اخذ نمایندگی و درصد سود و شرایط استارت رو با شما هماهنگ کنند.

   پاسخ
  • modir
   modir گفته:

   در حال حاضر تمامی دستگاه های فروش ما نو و اکبند هستندو فروش دست دوم فعالیت نداریم.

   پاسخ
 7. NADER
  NADER گفته:

  قیمت نهایی این دستگاه چقدر هست به صورت چکی میتوان هزینشو پرداخت کرد ؟ اقساط بلند مدت دارد ؟

  پاسخ
  • modir
   modir گفته:

   قیمت دستگاه مشخص و در سایت موجود می باشد و امکان پرداخت اقساط بلند مدت هم مهیا می باشد.

   پاسخ
  • modir
   modir گفته:

   بله این دستگاه تمامی رنگ های پوستی و هر ضخامتی از مو را با چند جلسه می توانید لیزر نمائید.

   پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

4.8/5 - (57 امتیاز)